MicroJUMPRecenzje uczestników

Jeśli brałeś udział w jakichkolwiek warsztatach MicroJUMP podziel się wrażeniami. Napisz co Ci się szczególnie podobało, czy warsztaty spełniły Twoje oczekiwania, czy też może spodziewałeś się zupełnie czegoś innego. Warsztaty przygotowujemy z myślą o studentach, dlatego to Wasze opinie są dla nas bardzo cenne.Podobały ci sie warsztaty? Podziel się tym z innymi. Pisząc recenzję pomagasz także w propagowaniu warsztatów MicroJUMP w Polsce.

Uczestniczyłam dziś w szkoleniu z zakresu pracy z mikroskopem i lupami MicroJUMP w Zabrzu. Zaliczam te warsztaty do jednych z bardziej interesujących kursów w których brałam do tej pory udział. Spodziewałam się czegoś zupełnie innego. Na szczęście pozytywnie się rozczarowałam.

Najbardziej urzekło mnie to, że każdy z Nas miał własne stanowisko pracy i możliwość samodzielnej obsługi sprzętu. Tylko ja i mikroskop - sami, a w tle melodyjny głos prowadzącego ;)

Doskonała organizacja- sprawnie i profesjonalnie. Bardzo praktycznie- wszystkie zadania wykonywaliśmy samodzielnie. Pomocni prowadzący- trafne wskazówki i rady.

Szkoda, że nie było dłużej, bo brakowało mi takiego pożądanego wstępu teoretycznego o technikach pracy i funkcjach mikroskopu- czuć niedosyt. Kurs ukierunkowany bardziej praktycznie, przydałby się też taki teoretyczny, bo widać, że prowadzący posiadali ogromną wiedzę.

Warsztaty dobrze przygotowane dla studentów- wprowadzają w tematykę pracy w powiększeniu. Symulacja sytuacji z gabinetu, brak tylko pacjenta i asysty, ale na to przyjdzie czas. :)
 
Data dodania: 31 May 2014
Dodał: Magdalena Bednarz
związana z PTSS studentka stomatologii ŚUM
Mój MicroJUMP: Zabrze, maj, 2014
Moja uczelnia: Śląski Uniwersytet Medyczny
Dobrze zorganizowane, krótkie i zwięzłe szkolenie, na którym zostaliśmy wprowadzeni w tajniki pracy z mikroskopem i lupą stomatologiczną. Miło, że mamy taką bezpłatną możliwość, gdyż na uczelni ciężko o takie nowinki.I w końcu udało się porządnie od początku do końca ustawić mikroskop, Duży plus!!
 
Data dodania: 16 June 2013
Dodał: Anna Łukaszewicz
 
Mój MicroJUMP: Gdańsk, styczeń, 2013
Moja uczelnia: Gdański Uniwersytet Medyczny
Kontakt z firma Seliga Microscopes od samego początku był nie tylko bardzo profesjonalny, ale również wyjątkowo przyjemny. W każdym momencie, bez żadnych problemów, mogłam się skontaktować z przedstawicielem firmy w celu uzyskania pomocy oraz informacji. Nawet najmniejsze problemy i wątpliwości były skutecznie rozwiązywane.

Sprawy techniczne związane z rozstawieniem sprzętu dzięki dobrej logistyce i organizacji przebiegły bardzo szybko i pomyślnie, przez co każdy z uczestników kursu mógł w pełni korzystać z szkolenia.

Mikroświat dzięki jasnemu tłumaczeniu Pana Cypriana Seligi oraz asystujących mu osób, poszerzył nasze stomatologiczne horyzonty oraz w znacznym przybliżeniu dał pole do rozwoju oraz chęć do odkrywania coraz to większych współogniskowych.

Dzięki tym wszystkim elementom tematy szkolenia były żywo poruszane podczas dalszych spotkań uczestników kursu na uczelni. Mamy nadzieję na przyszłą współpracę z firmą Seliga Microscopes.
 
Data dodania: 03 June 2013
Dodał: Agnieszka Maj
 
Mój MicroJUMP: Gdańsk, styczeń, 2013
Moja uczelnia: Gdański Uniwersytet Medyczny
Szkolenie było na prawdę bardzo fajne wszystko jasno wytłumaczone w sam raz na pierwszy raz by oswoić się z mikroskopem i lupami. Od tej pory praca z mikroskopem nie będzie już stanowiła problemu. W przyszłości na pewno chciałbym pracować z mikroskopem/lupami.

Jeżeli byłaby możliwość wydłużenia czasu szkolenia i dodania zagadnienia o technikach pracy z mikroskopem o których by opowiadał doświadczony lekarz byłoby jeszcze lepiej. Albo stworzyć szkolenie dla takich już średnio zaawansowanych w pracy z mikroskopem studentów.
 
Data dodania: 03 June 2013
Dodał: Michał Dudziński
student stomatologii WUM
Mój MicroJUMP: Warszawa, maj. 2013
Moja uczelnia: Warszawski Uniwersytet Medyczny

<< Start Poprzednia 1 Następna Ostatnia >>

Strona 1 z 1


Dodaj recenzję
* pola wymagane
Imię i Nazwisko:*
Adres email
(nie będzie publikowany):
*
Kilka słów o Tobie:
MicroJUMP,
w którym uczestniczyłeś
(po przecinku: miasto, miesiąc, rok):
Nazwa Twojej uczelni:
Twoje zdjęcie:
Zdjęcie nie powinno być większe niż 500x500 px oraz 250 kb
Kod zabezpieczający:
Wpisz kod:*
Treść recenzji:*
Powered by RS Web Solutions
 

Nowości w serwisie

Zapraszamy do Sklepu Online. Lupy medyczne w niskich cenach!

Szansa bezpłatnego uczestnictwa w szkoleniu komercyjnym.

Brałeś udział w warsztatach? Dodaj recencję.

Warsztaty MicroJUMP na Twojej uczelni?
To jest możliwe!
Napisz do nas: organizator

Polecane w sklepie

 

Fotorelacja

fotorelacja-mj

 

Wideo

video

MicroJUMP to:

1. Mikroskop dla każdego
Przy każdym stanowisku wysokiej klasy mikroskop.
2. Świat powiększenia
Wiedza, której nie zdobędziesz na zajęciach.
3. Grupy 10 osobowe
Indywidualne podejście do kazdego uczestnika.