MicroJUMP

MicroJUMP w Zabrzu

Kolejna edycja bezpłatnych Warsztatów MicroJUMP dla studentów stomatologii, która odbyła się w Zabrzu - za nami.

Szary listopadowy sobotni poranek nie wróżył najlepiej.
Jak zawsze pierwsza tura miała zacząć się o godzinie 9 rano....

Czytaj więcej...

MicroJUMP OPEN w Łodzi

Przed zamkniętymi drzwiami

W poniedziałkowy, zamglony poranek, pan Staś czuwał, jak zwykle, między zapełnionymi wieszakami swej ukochanej szatni. Szatnia była umiejscowiona nie byle gdzie. Centrum Dydaktyczne Uniwersytetu Medycznego największego miasta centralnej Polski do czegoś przecież zobowiązuje. Zatem pan Staś, dumny ze swych dokonań po niedawnym, porannym nalocie studentów na jego szatnię, siedział teraz spokojnie przy swoim kontuarze, czytał świeżą lokalną prasę, zapijając kolejne zdania wiadomości łykami kawy z mlekiem.
Było spokojnie i przytulnie, gdy nagle w uroczystą ciszę lektury gazety pana Stasia wdarł się lekko piskliwy, mocno podekscytowany głos krępej pani Zosi. Królowej „świecącej posadzki” całego gmachu szacownego Centrum. Pani Zosia należąca do liderów ekipy utrzymującej porządek w budynku, prawie że krzyczała.
- Panie Stasiu, panie Stasiu! Jest Pan wreszcie … - zdyszana pani Zosia wbiła się za długi blat szatni, prosto do kontuaru lekko zdziwionego szatniarza.
- Pani Zosiu, jestem tu od samego rana – padło dość spokojnie z usta pana Stasia, który znał doskonale gorącą naturę sprzątaczki.
- No tak jest Pan. Dzisiaj – wycedziła przez zęby ze zdenerwowaniem Pani Zosia – A w sobotę to gdzie Pan był?! Wie Pan co tu się wyrabiało?!

Czytaj więcej...

MJ w Gdańsku

Gdańsk
12 stycznia 2013

Jaki związek ma Maj ze styczniem? Co łączy zimny, śnieżny poranek z ujściem kanału zęba wielkim jak tunel kolejowy? Czy widelcem można mieszać kawę?

Czytaj więcej...

MicroJUMP w Poznaniu

13.00 pm CET, piątek
Centralna Europa, środkowa Polska

Nie było zbyt dużo ceregieli. Tak naprawdę jak zwykle nie było niczego. Bo i o czym tu gadać.
Kolejny raz wypad według na długo wcześniej ustalonego schematu. Kolejny raz te same rozkazy. Kolejna misja. Niby jak zwykle taka sama …
Żadna niespodzianka, że siedzimy w mroku. Zawsze tak jest. Lekko ściśnięci słyszymy tylko szum opon,  połykających kolejne kilometry asfaltu. Powyżej sto na godzinę zaczyna lekko bujać. Fakt, nikt nie zrobił nam uprzejmości podróżowania Porsche. Nam jednak jak zwykle to nie przeszkadza. Poza tym mamy zaufanie do kierowcy. Razem nie pierwszy raz. I nie ostatni. Zawsze z tą samą nadzieją, zawsze…

Czytaj więcej...

Relacja z MJ w Łodzi

Łódź
Facet był bezczelny. Ładował się dosłownie wszędzie. Świetlne refleksy na ogromnej soczewce obiektywu jego kamery dawały znać, iż rzeczywistość jest brutalnie archiwizowana. Dziesięć przeraźliwie splamionych jaskrawym światłem fantomów szczerzyło zęby w makabrycznych uśmiechach.
Przy nich lekko zgarbione sylwetki w białych kitlach manipulowały srebrzystymi narzędziami. Łódzki MicroJUMP trwał w najlepsze.

Czytaj więcej...

 

Wspomagaj MicroJUMP!

 

Nowości w serwisie

Zapraszamy do Sklepu Online. Lupy medyczne w niskich cenach!

Szansa bezpłatnego uczestnictwa w szkoleniu komercyjnym.

Brałeś udział w warsztatach? Dodaj recencję.

Warsztaty MicroJUMP na Twojej uczelni?
To jest możliwe!
Napisz do nas: organizator

Polecane w sklepie

 

Fotorelacja

fotorelacja-mj

 

Wideo

video

MicroJUMP to:

1. Mikroskop dla każdego
Przy każdym stanowisku wysokiej klasy mikroskop.
2. Świat powiększenia
Wiedza, której nie zdobędziesz na zajęciach.
3. Grupy 10 osobowe
Indywidualne podejście do kazdego uczestnika.
 

Nowość

Teraz na warsztatach uczestnicy mogą zapoznać się także z nowymi lupami zabiegowymi Auctus z oświetleniem LED.

Wiesz, że...